czwartek, 18 stycznia 2018 r.  Imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra
Wiadomości z tagiem Wirtualnemediapl  RSS
Anna Streżyńska z mieszanymi ocenami ekspertów i polityków, pozostają pytania o kierunek i losy cyfryzacji

Dodano: 10.01.2018 21:15 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Zdymisjonowana we wtorek minister cyfryzacji Anna Streżyńska pozostawia po sobie niejednoznaczne recenzje wśród ekspertów branży technologicznej i polityków, choć nie brakuje głosów doceniających jej kompetencje i zaangażowanie. Rodzą się także wątpliwości dotyczące dalszych losów cyfrowej transformacji kraju. – Streżyńskiej zabrakło politycznego zaplecza, jej odejście może oznaczać zmianę priorytetów rządu Mateusza Morawieckiego. Likwidacja resortu byłaby błędem, choć trzeba się zastanowić czy cyfryzacja powinna być kierowana przez urząd tak wrażliwy na polityczne zawirowania jak ministerstwo - oceniają dla serwisu Wirtualnemedia.pl Magdalena Gaj, Katarzyna Szymielewicz, Andrzej Halicki, Piotr Konieczny i Rafał Dec.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

„Bright” z Willem Smithem nie olśniewa, ale Netflix słusznie stawia na własne filmy (opinie)

Dodano: 06.01.2018 21:11 | 0 odsłon | 0 komentarzy

„Bright” od Netflixa spotkał się z chłodnym przyjęciem krytyków i wielu widzów. Zapytani przez nasz portal recenzenci wskazują na braki scenariuszowe i niedoskonałą reżyserię, a także szereg uchybień realizacyjnych filmu. Część  nich przyznaje jednak, że stawiając na produkcję własnych filmów, platforma znana obecnie głównie z seriali podejmuje słuszną decyzję. Dla Wirtualnemedia.pl komentują Grzegorz Barański, Krzysztof Ceran oraz Andrzej Tucholski.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Twórcy internetowi i influencer marketing: jak był rok 2017, co nas czeka w 2018?

Dodano: 05.01.2018 21:22 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Mijający rok 2017 podsumowują dla naszego portalu twórcy internetowi oraz branża influencer marketingu. Komentarzy dla portalu Wirtualnemedia.pl udzielają sami twórcy m.in. Jacek Gadzinowski, Rafał Masny i Andrzej Tucholski, jak również managerowie sieci partnerskich YouTube oraz agencji zajmujących się współpracą z influencerami.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Wirtualna Polska rozstała się z Krzysztofem Baselem, redaktorem naczelnym Fotoblogii

Dodano: 05.01.2018 20:46 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Krzysztof Basel nie jest już redaktorem naczelnym należącego do Wirtualnej Polski serwisu Fotoblogia.pl - dowiedział się  portal Wirtualnemedia.pl. - Rozwiązano ze mną umowę bez podania przyczyny - mówi dziennikarz.

Rynek reklamowy z punktu widzenia agencji: podsumowanie 2017 roku, prognozy na 2018

Dodano: 04.01.2018 21:33 | 1 odsłon | 0 komentarzy

W ramach naszego cyklu podsumowań 2017 roku poniżej prezentujemy opinie ekspertów z czołowych agencji reklamowych. Swoimi spostrzeżeniami na temat tego, co się wydarzyło w minionym roku i czego można spodziewać się w 2018 roku, dzielą się z Wirtualnemedia.pl Karina Komorowska, Rafał Baran, Łukasz Chomyn, Roman Jędrkowiak, Ewa Cymer, Krzysztof Andrzejczak, Kuba Janicki, Piotr Wróblewski i Igor Seider.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

VoD i wideo w internecie według portali, nadawców i mediowców: jaki był 2017 rok, co zdarzy się w 2018?

Dodano: 03.01.2018 21:22 | 1 odsłon | 0 komentarzy

O najważniejszych wydarzeniach 2017 roku i prognozach na nowy rok w segmencie wideo internetowego mówią dla Wirtualnemedia.pl przedstawiciele czołowych nadawców i operatorów telewizyjnych (TVP, TVN, Cyfrowego Polsatu), wydawców internetowych (Grupy Onet-RASP, Interii, Gazeta.pl), a także domów mediowych i firm doradczych (Carat, MediaPlus, Media4Fun), IAB Polska i Akademii Leona Koźmińskiego.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Cena bitcoina to sinusoida sterowana emocjami, jego wartość może spaść o 90 procent

Dodano: 02.01.2018 20:39 | 2 odsłon | 0 komentarzy

W ciągu ostatnich tygodni bitcoin oraz inne kryptowaluty przeszły drogę od bardzo wysokich wartości po poważną korektę kursów wywołujących popłoch wśród inwestorów. Według ekspertów rynków finansowych nie ma w tym nic dziwnego biorąc pod uwagę, że kurs kryptowalut jest oparty na chwilowych emocjach ich posiadaczy. – W założeniach bitcoin i kryptowaluty nie są złym pomysłem, ale w wydaniu spekulacyjnym stają się bardzo ryzykownym narzędziem do inwestowania. Teoretycznie wartość bitcoina może sięgnąć 50 tysięcy dolarów, ale nawet jeśli pęknie „bańka” kryptowalut to nie wyrządzi wiele szkód globalnej gospodarce – oceniają dla serwisu Wirtualnemedia.pl analitycy, inwestorzy i finansiści.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Zbigniew Pendel za Michała Wybieralskiego szefem wydawców Wyborcza.pl

Dodano: 28.12.2017 21:44 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Zbigniew Pendel, poprzednio redaktor i wydawca Wyborcza.pl, został nowym szefem wydawców tego portalu - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Zastąpił na tym stanowisku Michała Wybieralskiego, który w środę pożegnał się z Agorą.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Rok w reklamie internetowej według wydawców i sieci: co wydarzyło się w 2017, co przyniesie 2018?

Dodano: 28.12.2017 21:33 | 2 odsłon | 0 komentarzy

O najważniejszych wydarzeniach kończącego się roku oraz prognozach na 2018 roku w segmencie marketingu internetowego mówią dla Wirtualnemedia.pl przedstawiciele czołowych wydawców, sieci e-reklamowych oraz organizacji branżowych.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 tech.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone