sobota, 06 czerwca 2020 r.  Imieniny: Laury, Laurentego, Nory
Wiadomości z tagiem Serif  RSS
Nowe procesory AMD PRO Serii A dostępne dla biznesu!

Dodano: 28.05.2020 16:43 | 15 odsłon | 0 komentarzy

Na odbywającym się dzisiaj Canalys Channels Forum firma AMD przedstawiła pierwsze komputery wyposażone w 7 generacji procesory AMD PRO APU (znane dotychczas pod nazwą „Bristol Ridge PRO”). Procesory te zostały skonstruowane z myślą o biznesie i zapewniają zwiększoną wydajność obliczeniową i graficzną, lepszą efektywność energetyczną, a jednocześnie stanowią bezpieczną i stabilną platformę dla środowisk IT w firmach.

Źródło: www.chip.pl

H97 Gaming 3 - niedroga płyta główna dla graczy od Gigabyte

Dodano: 26.05.2020 16:42 | 7 odsłon | 0 komentarzy

GIGABYTE Technology wraz z premierą 9. Serii poszerza ofertę płyt głównych stworzonych dla graczy. Charakterystyczne, czarno – czerwone płyty, znajdziemy zarówno w bogatszej wersji dla wymagających użytkowników, jak i w korzystniejszej cenowo opcji dla osób, którym komputer ma służyć głównie w celach rozrywkowych. Do tej grupy zaliczyć możemy GIGABYTE H97 Gaming 3 – płytę główną, która sprawdzi się, jako podstawa do zbudowania sprawnego centrum domowej roz(g)rywki.

Tagi: Gaming, Serif
Źródło: www.chip.pl

Ashes of the Singularity bezpłatnie przy zakupie AMD Radeon R9 Serii 380

Dodano: 25.05.2020 16:43 | 18 odsłon | 0 komentarzy

Firma AMD poinformowała o uruchomieniu nowej promocji. Osoby, które zakupią u wybranych sprzedawców kartę graficzną AMD Radeon™ R9 Serii 380 otrzymają bezpłatny kod do gry Ashes of the Singularity™. Promocja będzie uruchamiana sukcesywnie, więc należy zwrócić uwagę na oznaczenia produktów na stronach internetowych sklepów.

Źródło: www.chip.pl

Cienkie ramki są passé

Dodano: 24.05.2020 16:42 | 13 odsłon | 0 komentarzy

Wszystkie współczesne telewizory są do siebie podobne. Na próżno szukać między nimi modeli uciekających od plastiku czy cienkiego obramowania. Dlatego właśnie Samsung Serif tak bardzo przyciąga uwagę.

Źródło: www.chip.pl

Sony Xperia XA

Dodano: 23.05.2020 16:51 | 17 odsłon | 0 komentarzy

Projektanci Sony sprawdzili materiały, tekstury i układy krzywizn, by zapewnić idealne i naturalne dopasowanie telefonu do dłoni. Smartfon Sony Xperia XA jest wygodny z zakrzywionym wyświetlaczem, osadzonym w zaokrąglonej ramce. Seria Xperia XA poprzez dodanie do popularnych i uznanych cech aparatu fotograficznego, baterii i designu nowych warstw inteligentnej technologii, uosabia nową wizję marki Sony Mobile i sprawia, że każdy dzień jej użytkowników staje się bardziej uporządkowany, inteligentny i prostszy. Wystarczy uruchomić aparat. Całkowicie nowy Predictive Hybrid Autofocus pozwala wybrać główny, poruszający się obiekt w kadrze, a następnie przewiduje jego ruch w taki sposób, by obraz tego obiektu był idealnie ostry nawet w zbliżeniu. Zaawansowane funkcje wymagają wytrzymałej baterii. Serię Xperia X wyposażono w inteligentne zarządzanie baterią Sony, zapewniające działanie baterii aż do dwóch dni. Po raz pierwszy w smartfonie Sony ‒ dzięki współpracy z Qnovo ‒ zastosowano też technologię Adapting Charging (adaptacyjnego ładowania), osiągając w efekcie ponad dwukrotne wydłużenie żywotności baterii.

Źródło: www.telix.pl

Sony X (F5122)

Dodano: 23.05.2020 16:51 | 23 odsłon | 0 komentarzy

Sony Xperia X to pierwszy smartfon z serii X. Seria Xperia X poprzez dodanie do popularnych i uznanych cech aparatu fotograficznego, baterii i designu nowych warstw inteligentnej technologii, uosabia nową wizję marki Sony Mobile i sprawia, że każdy dzień jej użytkowników staje się bardziej uporządkowany, inteligentny i prostszy. Całkowicie nowy Predictive Hybrid Autofocus, pozwala wybrać główny, poruszający się obiekt w kadrze, a następnie przewiduje jego ruch w taki sposób, by obraz tego obiektu był idealnie ostry nawet w zbliżeniu. Serię Xperia X wyposażono w inteligentne zarządzanie baterią Sony, zapewniające działanie baterii aż do dwóch dni. Projektanci Sony sprawdzili materiały, tekstury i układy krzywizn, by zapewnić idealne i naturalne dopasowanie telefonu do dłoni. Każdy ze smartfonów serii X jest niezwykle wygodny z zakrzywionym wyświetlaczem, osadzonym w znanej już zaokrąglonej ramce.

Źródło: www.telix.pl

Pro T304: nowy Transformer od Asusa

Dodano: 23.05.2020 16:40 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Seria ASUS Transformer to urządzenia łączące w sobie funkcjonalność notebooka i poręczność tabletu. Do polskiej oferty dołącza nowy, niezwykle wydajny i stylowy model najwyższej klasy – ASUS Transformer Pro (T304).

Źródło: www.chip.pl

10 minut rozgrywki z Warhammer: Total War wygląda świetnie

Dodano: 22.05.2020 16:53 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Seria Total War od lat cieszy się uznaniem wśród fanów gier strategicznych. Ale ile można poruszać się w obrębie realiów historycznych, skoro tuż za rogiem czają się smoki, wywerny, gryfy, giganty, no i... orki.

Źródło: www.chip.pl

Seria Total War do pobrania za darmo na Steam!

Dodano: 22.05.2020 16:53 | 15 odsłon | 0 komentarzy

Total War to znana i lubiana seria, która zadebiutowała ok. 15 lat temu. Z okazji 15-tych urodzin, twórcy serii zdecydowali się na udostępnienie swoich produkcji za darmo. Do sprawdzenia przez weekend za pośrednictwem platformy Steam.

Źródło: www.chip.pl

Seria Tycoon powraca… w pewnym sensie

Dodano: 22.05.2020 16:53 | 15 odsłon | 0 komentarzy

Frontier stworzył nową grę z gatunku symulatorów parku rozrywki, zapowiadając tym samym duchowego następcę klasycznych gier z gatunku Tycoon.

Tagi: Serif
Źródło: www.chip.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2020 tech.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone