wtorek, 22 października 2019 r.  Imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłąwa
Wiadomości z tagiem Nikt  RSS
Mobilna gra dla miłośników Nine Inch Nails

Dodano: 15.10.2019 22:46 | 10 odsłon | 0 komentarzy

Firma Apple przygotowała niespodziankę dla wszystkich fanów zespołu Nine Inch Nails. Gra zręcznościowa na iPoda i iPhone'a w stylu Guitar Hero jest już do pobrania.

Źródło: www.chip.pl

Formularz rozwiązania umowy o pracę z zachowaniem okresu wypowiedzenia (RUoP)

Dodano: 11.10.2019 12:55 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Zdecydowanie milszą dolą pracodawcy jest zatrudnianie, niż zwalnianie pracownika. Nikt chyba nie lubi informować kogoś z kim spędza czas i pracuje, że osoba ta musi odejść, a umowa o pracę jest rozwiązywana. Niestety takie sytuacje się zdarzają i nawet najbardziej uczciwi pracodawcy co jakiś czas muszą zwolnić pracownika. Nie każdy przedsiębiorca prowadzący firmę, ma wyznaczoną osobę do prowadzenia kadr, czy przeprowadzenia procesu zwolnienia pracownika. Dlatego w tej trudnej dla obu stron sytuacji, warto czasami skorzystać z pomocy specjalnych aplikacji do wypełniania dokumentów i formularzy – tak, aby przygotować oficjalny, pełny i zgodny z prawem oraz normami etycznymi dokument. Jednym z nich może być zgodny z prawem i przewidujący wszystkie prawa pracowników formularz rozwiązania umowy o pracę z zachowaniem okresu wypowiedzenia.

Tagi: Nikt
Źródło: di.com.pl

Netflix będzie taki sam w każdym kraju UE

Dodano: 07.10.2019 22:47 | 18 odsłon | 0 komentarzy

Nikt nie lubi blokad regionalnych. Opłacając abonament chcielibyśmy mieć dostęp do tego samego katalogu filmów i seriali, co użytkownik z USA czy Wielkiej Brytanii. Niestety na ujednolicenie oferty nie mamy co liczyć w najbliższym czasie.

Źródło: www.chip.pl

reklama

Copyright © 2008-2019 tech.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone