czwartek, 23 maja 2019 r.  Imieniny: Leoncjusza, Michała, Renaty
Wiadomości z tagiem Każda  RSS
Microsoft Edge z Chromium do pobrania - ruszyły publiczne testy

Dodano: 23.05.2019 16:51 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Każdy zainteresowany może już pobrać testową wersję przeglądarki Microsoft Edge z silnikiem Chromium. To ważny etap!

Źródło: www.benchmark.pl

Codemasters przypomina o F1 2019 - zwiastun + lista klasycznych bolidów

Dodano: 21.05.2019 17:23 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Każdy sięgający po F1 2019 otrzyma 18 takich pojazdów, na nieco więcej mogą liczyć wybierający specjalne wydania gry.

Źródło: www.benchmark.pl

Kilka słów o monitorach do gier iiyama

Dodano: 16.05.2019 22:37 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Marka iiyama posiada w swojej ofercie linię wysokiej jakości monitorów stworzonych z myślą zarówno o profesjonalistach, jak i entuzjastach gier komputerowych. Każdy proponowany przez nas monitor gamingowy to wysokiej jakości urządzenie, spełniające wszystkie najwyższe wymogi technologiczne w danym przedziale cenowym i jakościowym. Biorąc pod uwagę ...

Źródło: feedproxy.google.com

GoPro Hero6 zobaczymy jeszcze w tym roku

Dodano: 16.05.2019 16:42 | 0 odsłon | 0 komentarzy

To dobra wiadomość dla fanów kamer sportowych. Każda kolejna kamerka GoPro jest wyraźnie lepsza od poprzedniej. Ciekawe co zaoferuje użytkownikom GoPro Hero6.

Źródło: www.chip.pl

Hotfix - Portal komputerowy, aktualności, porady - NewsIntel ModernFW nowym podejściem do oprogramowania układowego

Dodano: 15.05.2019 16:42 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Każdy kto choć interesował się budową wydajnej platformy serwerowej z pewnością napotkał na problem efektywności w przerośniętych systemach operacyjny...

Źródło: www.hotfix.pl

HTC One M9 (Prime Camera Edition)

Dodano: 14.05.2019 22:37 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Fotografowanie to nieodłączna funkcja każdego smartfona. Bez względu na to, czy robicie codzienne zdjęcia z myślą o rodzinie i przyjaciołach, czy też czujecie się bardziej profesjonalnym fotografem, HTC One M9 (Prime Camera Edition) oferuje szereg zaawansowanych funkcji, które spełnią każdą Waszą potrzebę. Aparat główny o rozdzielczości 13 MP zawiera najbardziej zaawansowany system optycznej stabilizacji obrazu (OIS), który wykrywa ruchy ręki w ciągu 0,125 milisekundy, zapewniając ostre, dobrze zbalansowane i niezwykle klarowne zdjęcia, nawet w słabym świetle lub w sytuacjach, w których nie da się uniknąć wstrząsów. Przedni aparat UltraPixel doskonale uzupełnia aparat główny. Każdy jego piksel rejestruje o 300 proc. więcej światła, co pozwala robić wyraźne selfie w niemal każdych okolicznościach. Szerokokątny obiektyw umożliwia uwiecznienie całego fotografowanego obrazu. Retuszowanie zdjęć jest proste, dzięki intuicyjnym narzędziom do edycji. Zaawansowane narzędzie Pro Mode pozwala zapisywać fotografie w formacie RAW, który umożliwia jeszcze bardziej profesjonalną edycję, od poziomu ekspozycji do balansu bieli. Wytrzymały, 5-calowy ekran Full HD Corning Gorilla Glass otoczony cienką ramką nadaje się do przeglądania zdjęć lub oglądania wideo. Żeby zapewnić pełnię wrażeń, głośniki HTC BoomSound z systemem Dolby Audio Surround Sound oferują dźwięk o kinowej jakości, umożliwiając komfortowe oglądanie filmów albo słuchanie ulubionych utworów nawet bez słuchawek. Wszystko to zmieściło się w obudowie o grubości 9,61 mm, która doskonale leży w dłoni. HTC One M9 (Prime Camera Edition) zbudowano tak, aby wytrzymywał przypadkowe uderzenia - z odpornym na zadrapania szkłem szafirowym chroniącym obiektyw głównego aparatu. Funkcja HTC Sense Home automatycznie wyświetla aplikacje w zależności od miejsca, w którym znajduje się użytkownik (praca, dom, poza domem), zapewniając natychmiastowy do nich dostęp. Uzupełnieniem tego konfigurowalnego rozwiązania jest funkcja HTC BlinkFeed, która wyświetla ulubione treści na ekranie telefonu natychmiast po włączeniu. Wśród funkcji do personalizacji wyróżnia się również popularne narzędzie HTC Themes, które umożliwia dopasowanie całego smartfona do ulubionego zdjęcia. Wystarczy wybrać dowolny obraz, a HTC Themes odpowiednio zmieni wygląd systemu - od tapety i układu kolorów do czcionek i aplikacji.

Źródło: www.telix.pl

Sony X (F5122)

Dodano: 14.05.2019 22:37 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Sony Xperia X to pierwszy smartfon z serii X. Seria Xperia X poprzez dodanie do popularnych i uznanych cech aparatu fotograficznego, baterii i designu nowych warstw inteligentnej technologii, uosabia nową wizję marki Sony Mobile i sprawia, że każdy dzień jej użytkowników staje się bardziej uporządkowany, inteligentny i prostszy. Całkowicie nowy Predictive Hybrid Autofocus, pozwala wybrać główny, poruszający się obiekt w kadrze, a następnie przewiduje jego ruch w taki sposób, by obraz tego obiektu był idealnie ostry nawet w zbliżeniu. Serię Xperia X wyposażono w inteligentne zarządzanie baterią Sony, zapewniające działanie baterii aż do dwóch dni. Projektanci Sony sprawdzili materiały, tekstury i układy krzywizn, by zapewnić idealne i naturalne dopasowanie telefonu do dłoni. Każdy ze smartfonów serii X jest niezwykle wygodny z zakrzywionym wyświetlaczem, osadzonym w znanej już zaokrąglonej ramce.

Źródło: www.telix.pl

Szwedzkie drony z defibrylatorami

Dodano: 14.05.2019 17:06 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Każda minuta po ataku serca zmniejsza szanse na przeżycie o 10 proc. Karetka dociera do pacjenta po ok. 22 minutach. Szwedzki dron wyposażony w defibrylator ten sam dystans potrafi przebyć w zaledwie 5 minut.

Tagi: Każda
Źródło: www.chip.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 tech.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone