sobota, 23 lutego 2019 r.  Imieniny: Damiana, Romana, Romany
Wiadomości z tagiem Facebook  RSS
Facebook udostępnia projekty sprzętu AI w formie open source

Dodano: 20.02.2019 16:42 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Facebook zaprezentował „Big Sur” - sprzęt komputerowy nowej generacji służący do trenowania sieci neuronowych, który będzie również wspierał inicjatywę Open Compute Project. Postępy w dziedzinie AI są w dużej mierze możliwe dzięki potężnym komputerom – w szczególności zasilanym układami GPU. Osiągnięcia te idą ramię w ramię z możliwościami obliczeniowymi – szybszy sprzęt i oprogramowanie umożliwiają przeprowadzenie dogłębniejszych badań i pracę na bardziej złożonych systemach.

Źródło: www.chip.pl

Załatano poważną lukę w zabezpieczeniach Facebooka

Dodano: 19.02.2019 5:15 | 16 odsłon | 0 komentarzy

Specjalista ds. zabezpieczeń kryjący się pod Nickiem Samm0uda wykrył w procedurze logowania do portalu Facebook poważną lukę. Korzystając z niej można było łatwo przejąć kontrolę nad dowolnym kontem zarejestrowanym w serwisie. Atak polegał na wykorzystaniu specjalnie spreparowanego linku, po którego kliknięciu i zalogowaniu numer telefonu oraz adre...

Tagi: Facebook, Atom
Źródło: feedproxy.google.com

Samsung Smart TV jako jedyny z aplikacją Facebook Video

Dodano: 17.02.2019 16:43 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Użytkownicy Samsung Smart TV już teraz mogą korzystać z nowej aplikacji Facebook Video. Dzięki niej na ekranie telewizora obejrzysz m.in. filmy publikowane przez znajomych czy transmisje na żywo prowadzone na Facebooku. Zyskujesz zupełnie nowy sposób dostępu do jednego z najpopularniejszych na świecie serwisów społecznościowych – wygodnie i na dużym ekranie. Samsung jest jedynym producentem telewizorów, który oferuje aplikację Facebook Video w momencie jej rynkowego debiutu.

Źródło: www.chip.pl

Nokia 8 (2017)

Dodano: 15.02.2019 16:52 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Nokia 8 to smartfon, który został zaprojektowany z myślą o twórcach treści multimedialnych. Wykonana z jednego kawałka aluminium Nokia 8 posiada wszystkie cechy charakterystyczne dla prawdziwego flagowca z Androidem - trzy nowości, w tym odnowioną współpracę z firmą ZEISS. Nokia 8, jako pierwszy smartfon, wprowadza funkcję wideo Dual-Sight - rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się podczas stremowania na żywo w serwisach Facebook oraz YouTube. Funkcja Dual-Sight pozwala połączyć obraz z przedniej oraz tylnej kamery, zarówno podczas nagrywania wideo, jak i robienia zdjęć. Wystarczy jedno kliknięcie, aby podzielić się unikalną transmisją na żywo, co jest idealną funkcją dla tych, którzy kochają tworzyć i dzielić się z innymi swoimi wspomnieniami. Nokia 8 to również pierwszy smartfon wyposażony w funkcję OZO Audio. OZO Audio pozwala cieszyć się z przestrzennego dźwięku w nagrywanym wideo w jakości 4K. Nagrywanie dźwięku w 360° pozwala doskonale zachować momenty oraz odtworzyć je w najwyższej dostępnej jakości. Smartfon wyposażony jest w potężny procesor Snapdragon 835 firmy Qualcomm, który połączony z czystym, bezpiecznym i aktualnym Androidem, zapewnia wydajność.

Facebook Password Decryptor 14.0 dla Windows

Dodano: 15.02.2019 12:41 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Facebook Password Decryptor to niewielkie i darmowe narzędzie do odzyskiwania danych wymaganych do zalogowania w serwisie Facebook. Program pozwala na odzyskanie nazwy użytkownika i hasła do naszego profilu w serwisie społecznościowym Facebook,&...

Źródło: feedproxy.google.com

Facebook Workplace: alternatywa dla Slacka i Microsoft Teams

Dodano: 15.02.2019 10:36 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Aplikacje do zdalnej pracy grupowej wykorzystywane są w milionach firm na całym Świecie. Za te najlepsze trzeba płacić. Facebook właśnie zaprezentował swoje narzędzie tego typu. Oto Facebook Workplace.

Źródło: www.chip.pl

Partnerstwo siłą e-sportu

Dodano: 12.02.2019 20:18 | 3 odsłon | 0 komentarzy

ESL i Facebook Gaming rozszerzają partnerstwo. Wszystkie globalne wydarzenia ESL będą streamowane na FB bez wyłączności branżowej. Poprawia się przy tym jakość przesyłu.

Źródło: di.com.pl

Będzie piąty sezon "Doliny Krzemowej"

Dodano: 11.02.2019 16:49 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Kto nie marzy o karierze pokroju Marka Zuckerberga? Historia gigantów, takich jak Facebook czy Google, pokazuje, że na dobrych technologicznych pomysłach da się zarobić miliony. Nic dziwnego, że serial HBO, opowiadający o niepoprawnych marzycielach z Doliny Krzemowej, cieszy się sporą popularnością.

Źródło: www.chip.pl

Aplikacja do... rozpoznawania hot dogów

Dodano: 11.02.2019 16:49 | 1 odsłon | 0 komentarzy

"Dolina Krzemowa" to serial komediowy HBO o przygodach specjalistów, którzy marzą o karierze na miarę Zuckerberga. Pomysły bohaterów produkcji często parodiują koncepty, rozwijane przez takich gigantów jak Facebook czy Google.

Źródło: www.chip.pl

Facebook nie stosuje żadnych kompromisów w walce z pedofilią

Dodano: 11.02.2019 16:47 | 1 odsłon | 0 komentarzy

To najprawdopodobniej pierwszy przypadek w branży, gdy jakiś gigant internetowy jest krytykowany za zbyt ostrą w walce z pedofilią. Jakby tego było mało, argumenty krytykantów nie są absurdalnie głupie.

Źródło: www.chip.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 tech.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone