czwartek, 23 maja 2019 r.  Imieniny: Leoncjusza, Michała, Renaty
Wiadomości z tagiem Facebook  RSS
Facebook zamyka stoiska prezentujące Oculus Rifta

Dodano: 23.05.2019 16:43 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W 500 sklepach amerykańskiej sieci Best Buy Facebook posiadał stoiska, na których prezentował Oculus Rifta. Zainteresowani mogli w tym samym miejscu kupić sprzęt. Niestety stoiska nie cieszyły się zainteresowaniem.

Źródło: www.chip.pl

Facebook udostępnia projekty sprzętu AI w formie open source

Dodano: 19.05.2019 16:41 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Facebook zaprezentował „Big Sur” - sprzęt komputerowy nowej generacji służący do trenowania sieci neuronowych, który będzie również wspierał inicjatywę Open Compute Project. Postępy w dziedzinie AI są w dużej mierze możliwe dzięki potężnym komputerom – w szczególności zasilanym układami GPU. Osiągnięcia te idą ramię w ramię z możliwościami obliczeniowymi – szybszy sprzęt i oprogramowanie umożliwiają przeprowadzenie dogłębniejszych badań i pracę na bardziej złożonych systemach.

Źródło: www.chip.pl

Samsung Smart TV jako jedyny z aplikacją Facebook Video

Dodano: 16.05.2019 16:43 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Użytkownicy Samsung Smart TV już teraz mogą korzystać z nowej aplikacji Facebook Video. Dzięki niej na ekranie telewizora obejrzysz m.in. filmy publikowane przez znajomych czy transmisje na żywo prowadzone na Facebooku. Zyskujesz zupełnie nowy sposób dostępu do jednego z najpopularniejszych na świecie serwisów społecznościowych – wygodnie i na dużym ekranie. Samsung jest jedynym producentem telewizorów, który oferuje aplikację Facebook Video w momencie jej rynkowego debiutu.

Źródło: www.chip.pl

Trendy Social Media w 2019 roku

Dodano: 16.05.2019 16:42 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Facebook, Youtube, Instagram, Snapchat, to tylko kilka najbardziej znanych portali społecznościowych, które są znane na całym świecie. Ciekawe co przyniesie 2019 rok w branży reklamowej i jakie nowości czekają na nas w zakresie prowadzenia social media w tym roku. Facebook Stories - nowoczesny pogląd na prowadzenie social media Facebook, to magiczne miejsce dla ludzi w każdym wieku, gdzie możemy się [...]

Źródło: pcfaq.pl

Nokia 8 (2017)

Dodano: 14.05.2019 22:37 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Nokia 8 to smartfon, który został zaprojektowany z myślą o twórcach treści multimedialnych. Wykonana z jednego kawałka aluminium Nokia 8 posiada wszystkie cechy charakterystyczne dla prawdziwego flagowca z Androidem - trzy nowości, w tym odnowioną współpracę z firmą ZEISS. Nokia 8, jako pierwszy smartfon, wprowadza funkcję wideo Dual-Sight - rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się podczas stremowania na żywo w serwisach Facebook oraz YouTube. Funkcja Dual-Sight pozwala połączyć obraz z przedniej oraz tylnej kamery, zarówno podczas nagrywania wideo, jak i robienia zdjęć. Wystarczy jedno kliknięcie, aby podzielić się unikalną transmisją na żywo, co jest idealną funkcją dla tych, którzy kochają tworzyć i dzielić się z innymi swoimi wspomnieniami. Nokia 8 to również pierwszy smartfon wyposażony w funkcję OZO Audio. OZO Audio pozwala cieszyć się z przestrzennego dźwięku w nagrywanym wideo w jakości 4K. Nagrywanie dźwięku w 360° pozwala doskonale zachować momenty oraz odtworzyć je w najwyższej dostępnej jakości. Smartfon wyposażony jest w potężny procesor Snapdragon 835 firmy Qualcomm, który połączony z czystym, bezpiecznym i aktualnym Androidem, zapewnia wydajność.

Facebook Workplace: alternatywa dla Slacka i Microsoft Teams

Dodano: 14.05.2019 10:36 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Aplikacje do zdalnej pracy grupowej wykorzystywane są w milionach firm na całym Świecie. Za te najlepsze trzeba płacić. Facebook właśnie zaprezentował swoje narzędzie tego typu. Oto Facebook Workplace.

Źródło: www.chip.pl

Franz 6 Beta 18 dla Windows

Dodano: 11.05.2019 16:37 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Franz to nowoczesny multikomunikator. Dzięki niemu jeden program może zastąpić komunikatory: Facebook Messenger, Telegram, Hangouts, Skype, WhatsApp, Steam Chat, Slack Discord, Gitter, ChatWork, WeChat i HipChat. Każda z sieci będzie widoczna w&...

Źródło: feedproxy.google.com

Będzie piąty sezon "Doliny Krzemowej"

Dodano: 10.05.2019 16:50 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Kto nie marzy o karierze pokroju Marka Zuckerberga? Historia gigantów, takich jak Facebook czy Google, pokazuje, że na dobrych technologicznych pomysłach da się zarobić miliony. Nic dziwnego, że serial HBO, opowiadający o niepoprawnych marzycielach z Doliny Krzemowej, cieszy się sporą popularnością.

Źródło: www.chip.pl

Aplikacja do... rozpoznawania hot dogów

Dodano: 10.05.2019 16:50 | 0 odsłon | 0 komentarzy

"Dolina Krzemowa" to serial komediowy HBO o przygodach specjalistów, którzy marzą o karierze na miarę Zuckerberga. Pomysły bohaterów produkcji często parodiują koncepty, rozwijane przez takich gigantów jak Facebook czy Google.

Źródło: www.chip.pl

Facebook nie stosuje żadnych kompromisów w walce z pedofilią

Dodano: 10.05.2019 16:48 | 0 odsłon | 0 komentarzy

To najprawdopodobniej pierwszy przypadek w branży, gdy jakiś gigant internetowy jest krytykowany za zbyt ostrą w walce z pedofilią. Jakby tego było mało, argumenty krytykantów nie są absurdalnie głupie.

Źródło: www.chip.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 tech.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone