piątek, 14 grudnia 2018 r.  Imieniny: Alfreda, Izydora, Zoriny
Wiadomości z tagiem Europie  RSS
Nawigacja dla tych, którzy nie lubią kompromisów

Dodano: 14.12.2018 16:43 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Becker Professional 50 to najnowszy model urządzenia nawigacyjnego klasy Premium i pierwszy wyposażony zarówno w dożywotnią aktualizację map oraz dożywotnio opłacone Premium HQ TMC w Europie i Polsce. Dodatkowo Becker Professional 50 został wyposażony w pakiet funkcji Premium ułatwiających nawigację: interaktywnego asystenta kierowcy Becker SituationScan, wybieranie głosowe adresu w języku polskim Becker OneShot, uczącą się nawigację i nawigację 3D Premium.

Źródło: www.chip.pl

Pierwszy OLED od Sony lada moment w Polsce!

Dodano: 13.12.2018 16:44 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Pierwsze w ofercie Sony konsumenckie telewizory OLED z dużym ekranem, niezrównaną głębią czerni i kontrastem, nową technologią dźwięku Acoustic Surface oraz unikatowym wzornictwem bez podstawy, będą dostępne w Europie od maja.

Źródło: www.chip.pl

LG OLED najlepszym telewizorem w Europie po raz piąty!

Dodano: 13.12.2018 16:44 | 0 odsłon | 0 komentarzy

LG po raz kolejny zdobył uznanie europejskich jurorów EISA wysoką jakością obrazu, ciekawym wzornictwem i użytecznym interfejsem.

Tagi: OLED, Europie, EISA
Źródło: www.chip.pl

Tak prezentuje się edycja kolekcjonerska Horizon: Zero Dawn

Dodano: 10.12.2018 16:53 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W Europie Horizon: Zero Dawn zadebiutuje już 1 marca. Twórcy pochwalili się, że gra wjechała już do tłoczni, dzięki czemu możemy mieć pewność, że nic nie zakłóci wspomnianego wyżej terminu. Przy okazji zademonstrowano bogatą edycję kolekcjonerską.

Źródło: www.chip.pl

Polska numerem 2 pod względem cyberbezpieczeństwa w UE

Dodano: 05.12.2018 16:52 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Grudzień 2016 roku był okresem 8 proc. spadku globalnej liczby cyberataków w stosunku do poprzednich miesięcy. Polska utrzymała swoją czwartą pozycję w Europie i drugie miejsce w ramach Unii Europejskiej pod względem bezpieczeństwa. Polskie komputery jeszcze nigdy nie byłe tak bezpieczne, twierdzi raport firmy Check Point Software Technologies.

Microsoft zawiera sojusz z PKO BP

Dodano: 05.12.2018 16:52 | 0 odsłon | 0 komentarzy

PKO Bank Polski jako pierwszy bank w Europie rozpoczyna współpracę z firmą Microsoft w ramach programu Enterprise Customers Cyber Threat Intelligence Program (ECCTIP). Jego celem jest podnoszenie poziomu bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni poprzez wymianę informacji dotyczących potencjalnych zagrożeń. W rezultacie podpisanego porozumienia możliwa będzie szybsza i bardziej skuteczna reakcja na niebezpieczne zdarzenia pojawiające się w sieci.

Źródło: www.chip.pl

Jakość i szybkość internetu mobilnego w Europie w trzecim kwartale 2018 roku

Dodano: 05.12.2018 15:53 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Opublikowano raport porównujący jakość i szybkość Internetu mobilnego w Europie w trzecim kwartale 2018 roku. Pomiarów dokonano przy pomocy aplikacji umożliwiającej użytkownikom sprawdzanie podstawowych parametrów sieci komórkowej - między innymi siły sygnału - oraz przeprowadzenie testów prędkości dla różnych technologii (GSM / 3G / 4G / LTE). Kto znalazł się w czołówce, a kto powinien jeszcze wiele poprawić?

Tagi: Europie
Źródło: di.com.pl

Ależ wy zużywacie danych!

Dodano: 03.12.2018 16:46 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Ostatni raport Ericsson Mobility Report na temat aktualnych trendów mobilnych pokazuje, że wzrost na rozwiniętych rynkach wynika ze zwiększenia liczby urządzeń przypadających na jednego użytkownika. W regionach rozwijających się wynika on natomiast z nowych subskrypcji, możliwych dzięki coraz korzystniejszym cenom smartfonów. Do końca 2021 roku w Europie spodziewane jest przekroczenie liczby 880 milionów subskrypcji smartfonów.

Źródło: www.chip.pl

Komunikacja wędruje do chmury

Dodano: 01.12.2018 16:45 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Netia jako pierwsza w Europie połączyła usługę telefonii IP z najnowszym rozwiązaniem Lync 2013 firmy Microsoft. Całe rozwiązanie, oprócz telefonii stacjonarnej, łączy w sobie również m.in. wideokonferencje na praktycznie wszystkich typach urządzeń, współdzielenie kalendarza, wspólną książka adresową, zarządzanie statusem obecności, a nawet wspólną, zdalną edycję wszelkich dokumentów. Nowe narzędzie działa w tzw. chmurze dzięki czemu możliwe jest obniżenie kosztów IT. Firmy, które skorzystają z rozwiązania nie będą musiały również kupować całych licencji Microsoftu, bo opłata zawarta jest już w abonamencie oferowanym przez operatora.

Źródło: www.chip.pl

Dane w wielkim mieście

Dodano: 29.11.2018 16:45 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Według badań Frost & Sullivan rozwiązania oparte na technologii Big Data będą stanowić kluczowe wsparcie dla miast w zakresie redukcji korków na drogach, optymalizacji zarządzania ruchem ulicznym czy implementacji rozwiązań dla inteligentnych miast. Szczególne znaczenie będzie odgrywać odpowiednia analiza i interpretacja danych pozyskanych w czasie rzeczywistym. W Europie liczba beneficjentów tych systemów osiągnie 10,2 miliona do 2021 roku, co stanowi pięciokrotny wzrost w stosunku do lat ubiegłych.

Tagi: Data, Europie
Źródło: www.chip.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 tech.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone